Poznajcie nas

fotograf ślubny, kamerzysta, Śląsk, Częstochowa, fotografia ślubna, fotograf na wesele

MS Media Group - fotograf ślubny & Kamerzysta

MS Media Group (dawniej Niezwykły Dzień) powstało z myślą by uchwycić najważniejsze chwile w Waszym życiu. Jesteśmy studiem, które od wielu lat zajmuje się usługami foto-video. Przez ten czas wypracowaliśmy własny styl i pomysł na film i zdjęcia. Małżeństwo, które do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, przy okazji wcielając nowe niebanalne pomysły. W naszych zdjęciach stawiamy na subtelność, piękno oraz indywidualne podejście do każdego klienta. W filmach nie lubimy nudy i powtarzalności. Stawiamy na ciekawe, niezwykłe ujęcia, jakość i energię. 

W fotografii kochamy przede wszystkim światło. Stawiamy na naturalność, jednak lubimy też eksperymentować, wykreować światło tam, gdzie go nie ma, „przygasić”, gdzie jest go w nadmiarze. A prywatnie jesteśmy mamą, tatą, miłośnikami książek, zwierząt i podróży.

W swojej pracy stawiamy na indywidualne podejście do klienta jak i dyskrecję. Nasi klienci najczęściej powtarzają, że spodziewali się częstego widoku obiektywu, który będzie ich peszył, a było wręcz odwrotnie. Uważamy, że najważniejsze to wsłuchiwanie się w klientów.

Chcemy, aby Wasze filmy i zdjęcia ślubne zachwycały i wzruszały podczas wspólnych wieczorów w domu, jak również spotkań rodzinnych. Do pracy podchodzimy bardzo odpowiedzialnie. Wiemy, że tworzymy wspomnienia nie tylko dla Was, ale również dla Waszych dzieci, wnuków i następnych pokoleń – to poważna sprawa ! Towarzyszyliśmy w dniu ślubu setką parom i wiemy na czym polega nasze zadanie. Wspaniały film czy zdjęcia to jedno, a pomoc, życzliwość i zaangażowanie to wartości dodane, którą dzielimy się zupełnie bezinteresownie – po prostu czujemy wagę otrzymanego zaufania i przeżywamy Wasz niezwykły dzień razem z Wami. 

Dlatego zapoznajcie się z naszą ofertą – najlepszą, jaką poznaliście, bo płacąc tylko raz otrzymujecie w komplecie wiedzę i doświadczenie całego naszego zespołu.

Na zdjęciu obok najmłodsze pokolenie MS Media Group 🙂  

heart, wedding, marriage-529607.jpg

Opinie naszych klientów

“ Już od początku spotkania panowała swobodna atmosfera. Dostaliśmy dużo wskazówek i pomocy. Firma otwarta na sugestie. Współpraca przebiegła mega pozytywnie. Otrzymaliśmy piękne zdjęcia i film, wszyscy to dostrzegają, co jest dla nas dużą chlubą, a dla firmy najlepszą rekomendacją. ”
“ Uchwycona każda chwila z Naszego dnia Dziękujemy za piękna realizacje film oglądaliśmy kilka razy córka mówi że jest wzruszający. Polecamy z całego serca ”
“ Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy ze studiem MS Media Group. Profesjonaliści z poczuciem humoru, którzy pomogli rozładować stres w dniu ślubu Niezwykłe ujęcia z drona, piekny teledysk i świetny film. Wszystko w punkt niczego za dużo i za mało. Bardzo dobry kontakt przez całą współpracę. Gorąco polecamy! ”
“ Studio MS Media Group to idealny wybór! Bardzo dziękujemy! Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu, super się go ogląda. Wyłapane idealne momenty Piękna pamiątka będzie do końca życia. ”
“ Bardzo dziękujemy za profesjonalną oprawę filmową naszego ślubu. Mariusz jest nie tylko profesjonalistą, ale również bardzo miłym człowiekiem, co sprawia, że współpraca ze Studiem MS Media Group jest nie tylko owocna, ale upływa również w przyjemnej atmosferze. Zlecenie zostało wykonane zarówno szybko, jak i zostało opracowane z należytą starannością i wysoką jakością. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych przez Studio usług, czego dowodem jest fakt, że oglądaliśmy nasz film weselny już 10 razy.  Życzymy dalszych sukcesów. ”
“ Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu Mariusza. Bardzo kontaktowy i miły człowiek, uchwycił każdy moment z Naszego Wielkiego Dnia. Film, który otrzymaliśmy jak i skrót to mistrzostwo. Z całego serca polecamy współpracę. ”
“ Profesjonaliści w każdym calu. Właściwe osoby na właściwym miejscu. Super ekipa, która kocha to co robi na najwyższym poziomie. Polecam w 100% każdemu. Na pewno nie będziecie żałować. ”
“ Wspaniała współpraca. Profesjonalni, sympatyczni, pomocni. Cudowne osoby przy których nie czuje się stresu z tego całego filmowania. Wszystkie ustalenia zostały spełnione, wyszło super. Polecamy serdecznie. ”
Previous slide
Next slide
Scroll to Top